![У Ковелі триває спорудження найбільшого в громаді укриття](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/e/lq/lp7ypa-5w7ocieanzb34r6ftaxspf2pe3mk7lqe.jpg)
Захисну споруду в школі №2, яка розрахована на 200 осіб, збудували з нуля.
У Ковелі триває спорудження найбільшого в громаді укриття
У закладах освіти Ковельської громади продовжують облаштовувати укриття
Сьогодні міський голова Ігор Чайка разом зі своїми заступниками — Тарасом Яковлевим і Наталією Маленицькою, начальником управління освіти Віктором Бичковським оглянули готовність укриття в ЗЗСО №2 та хід будівництва бомбосховища біля ліцею №1.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/x6/2umlah-0x0-1920x1440-v5izgbzsy4nrzcyxnqdfa7cknqi4tx6q.jpg)
Захисну споруду в школі №2, яка розрахована на 200 осіб, збудували з нуля. Вхід обладнаний пандусом та поручнями, облаштовано три санвузли (один з них — інклюзивний), встановлене відеоспостереження, а на випадок аварійного вимкнення електроструму є дизельний генератор. У приміщенні встановили стільці, проектор та екран, аби учні могли дивитись розвиваючі ролики під час тривоги.
Тож тепер ця школа уже перейшла на очне навчання. На сьогодні воно проходить у дві зміни, інформують у Ковельській громаді.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/4a/me5orr-0x0-1920x1440-4h44hw365hmvnczzuizvwdcsdi4jr4aw.jpg)
Продовжується масштабне будівництво стаціонарного укриття на території ліцею №1. Це — найбільша захисна споруда Ковельської громади, яка зможе вмістити 800 школярів.
За словами представника підрядника ТОВ «Волиньдорбуд», робітники заливають підлогу, завершують штукатурні роботи, далі займатимуться шпаклюванням стелі. Облаштовують і санвузли, яких у приміщенні буде дев’ять (вісім — звичайних, один — інклюзивний).
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/ao/ijc3az-0x0-1920x1440-vzp3eso22u74hh2apwzx7xagiz6tiaox.jpg)
Нове будівництво бомбосховища планується й для ЗЗСО №9. Нині проєктно-кошторисна документація на цей об’єкт проходить експертизу.
Замовлена й документація на облаштування захисного приміщення на цокольному поверсі Тойкутського ліцею, а також готується тендер на розширення укриття Зеленського ліцею.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/5s/2q6zo5-0x0-1920x1440-cm4ki3y2btkg3xe5k3vedof3pwlrv5sc.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)