![У Луцьку на території будівельного гіпермаркету працювали рятувальники (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/m/u6/x6al35-167x0-1728x1152-wtvawb3d6zofczpt2jwmlcvnw42b4u6m.jpg)
У навчаннях взяли участь понад 30 вогнеборців.
default
У Луцьку на території будівельного гіпермаркету працювали рятувальники (Фото)
31 січня рятувальники провели пожежно-тактичні навчання з гасіння пожежі на території будівельного гіпермаркету міста Луцька
За легендою, умовна пожежа виникла у відділі лакофарбової продукції, ймовірно, всередині перебуває потерпілий, існує загроза поширення вогню на суміжні відділи.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Волинській області.
Працівники торговельного закладу, які першими виявили ознаки умовного горіння, увімкнули систему оповіщення про пожежу та викликали службу «101», добровільне пожежне формування об’єкту відпрацювало дії з гасіння імітованого займання первинними засобами пожежогасіння.
Працівники пожежно-рятувальних підрозділів, які прибули за викликом, відпрацювали дії з пошуку й порятунку потерпілого та передачі його до карети швидкої допомоги, ліквідації імітованого горіння у складі трьох ланок газодимозахисної служби. Крім того, за допомогою колінчастого підйомника та автодрабини здійснювалася подача вогнегасних речовин лафетними стволами на захист покрівлі гіпермаркету.
До проведення навчань залучались рятувальники 1, 2 та 25 ДПРЧ, відділення газодимозахисної служби, чергова зміна оперативно-координаційного центру та мобільна оперативна група ГУ ДСНС України у Волинській області.
У навчаннях взяли участь понад 30 рятувальників.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/ko/oys3gg-0x0-2048x1365-xfnqkbtfjo7erhvkpqqdeizha64zjkoc.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/ti/dmt5ja-0x0-1801x1011-5gpyteadnoa6f7q3wvd76uzem3ciqtis.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/2u/iauel6-0x0-2048x1365-fgraadi56gxt4ki5pentgmujh7hq22uk.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/ks/bhvfuf-0x0-2048x1365-466orufwz2ugoyzc5uvnk7piteqprksu.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/qm/6kma4u-0x0-2048x1365-pq454jh7lc5su4qkrcry3osid7a3uqmb.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/ah/btrz6l-0x0-2048x1365-zaxy2fqxm5etyrtbeglyvkff3iuu7ahb.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/cu/5ueyce-0x0-2048x1365-uohw6auuvru6le6hksswiwhqvtwk4cud.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/yb/xg3dsk-0x0-2048x1365-sdauxoxsy6elxfb3r5hcr3wlt7h5kybd.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/cu/xnupcy-0x0-2048x1365-iiowqx4osp7strzign6stoswm4sbycun.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: У Володимирі в квартирі виявили тіло жінки.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)