![За Україну поклав голову ще один волинянин](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/3/s3/t2vz2x-gq3rfx7ljzafkja2szkjsdkc5z46xs33.jpg)
Вічна пам'ять Герою.
За Україну поклав голову ще один волинянин
На війні з окупантами загинув Герой з села Радомишль
Про це повідомили в Боратинській громаді.
«На війні з російськими окупантами загинув захисник з села Радомишль Боратинської громади Базилюк Сергій Олексійович 1983 року народження. Свій останній бій військовослужбовець зустрів в районі населеного пункту Хромове Донецької області. Сергій Базилюк загинув 29 січня під час скиду невідомого вибухового пристрою з БПЛА, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну.
Про дату, час поховання буде повідомлено додатково.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та знайомим загиблого Героя.
Вічна пам’ять і шана загиблому земляку!», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/iq/mhxh63-0x0-1186x1600-sijeymbod5jycko4xe6sd22mv4abaiqg.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)