![Сьогодні на Волині бажають здоров’я і миру крутому офіцеру](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/k/6e/fs7oc4-wteafxi455fbzjltmph2ecld2qzo66ek.jpeg)
З роси і води Вам, імениннику!
Сьогодні на Волині бажають здоров’я і миру крутому офіцеру
Цьогорічний лютий подарував із 47-річчя жителеві с. Скобелка Горохівської територіальної громади Луцького району, колишньому старшому оперуповноваженому відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Горохівського РВ УМВС України у Волинській області , старшому лейтенантові міліції і нинішньому захиснику України Федорові ОГРОДНІЧОМУ
Шановний Федоре Івановичу, друже!
Щиро вітаємо з Днем народження! Скільки Вас знаємо – стільки й поважаємо за порядність чоловіка, інтелігента, колеги, чудового чоловіка й батька, підприємця, людини, в якої слово ніколи не розходиться з ділом.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/6m/3xipib-0x0-956x960-jwyqsbwcia5e5extv4i53ust62fsa6mf.jpeg)
Якщо потрібно допомогти, порадити, поспішити, безкорисливо вирішити проблему, безвідмовно вислухати й щиро порадіти, чи почути гру гітари й гарну авторську пісню, доброзичливий жарт – це завжди до Вас.
Ми бажаємо Вам міцного-міцного здоров’я, радості, щастя чудовій родині і миру в переможній Україні. Нехай все у Вас і в нас буде гаразд під Зорею Божого благословення. З роси і води Вам, імениннику!
Друзі.
А в дарунок прийміть від нас пісню.
Читайте також: «Сьогодні на Горохівщині шукають шанованого Майстра».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)