Дмитро Окуневич – випускник школи, який проміняв цивільне життя на військове.
Волинський захисник зустрівся із учнями у рідній школі
Сучасні «кіборги» – це звичайні люди, які до війни жили поруч з нами мирним життям
Педагоги Сокільської школи, що у Рожищенській громаді, вирішили познайомити школярів з кожним земляком, який захищає рідну Батьківщину.
Про це пише на фейсбук-сторінці КЗЗСО «Сокільський ліцей» Зінаїда Дорощук.
На зустріч із учнями завітав Дмитро Окуневич – випускник школи, який проміняв цивільне життя на військове. Дмитра діти зустріли гучними оплесками.
Військовий знає, як це бути на передовій, нищити ворога, метр за метром вигризати в агресора українську землю, адже воював на Бахмутському напрямку.
Дмитро Окуневич отримав військову освіту, командував взводом, ротою. Як командир в першу чергу думав як зберегти життя своїм підлеглим, як виконати завдання. Проходив навчання в Іспанії, Німеччині. Захисник переконаний, що сучасна українська армія зразка 22-23 років, нічим не поступається арміям країн, де він проходив навчання.
Нині Дмитро – на реабілітації після травми.
Дякуємо Дмитру та його побратимам за захист, бажаємо якомога швидше відновити моральні та фізичні сили.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.