Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Лікар із Луцька на фронті рятує і людей, і тварин (Фото18+)

Наш Айболить

Фото: life.rayon.in.ua.

Лікар із Луцька на фронті рятує і людей, і тварин (Фото18+)

Лучанин Михайло Куніцин – ветеринар зі стажем у понад 25 років.

Лучанин Михайло Куніцин – ветеринар зі стажем у понад 25 років. Зараз чоловік на фронті працює військовим медиком у 53 батальйоні 100 бригади.

Про це інформує Район.Життя .

У мирному житті чоловік лікував котиків, песиків, папуг та інших домашніх улюбленців. Якщо тваринка невідкладно занедужала, його можна було попросити приїхати навіть вночі.

-  Якось тато лікував коня у цирку, а було, що й оглядав ведмедя у зоопарку, – розповідає його дочка Анастасія.

З початком війни у 2014 році Михайло почав готуватися до нових реалій, обрав для себе спеціальність військового лікаря та пішов у військкомат. Так і став медиком, а згодом - інструктором з тактичної медицини.

Коли ж почалася велика війна, то вже 24 лютого Михайло став на захист Батьківщини у лавах 100-ї бригади територіальної оборони. Спочатку хлопці захищали кордон, що межує з Білоруссю. Згодом поїхали на позиції під Бахмут, тоді Купʼянськ, Лиман.

Михайло рятує не тільки бійців, але й тварин, що постраждали від російської агресії. Так, чоловік разом з побратимом оперував собаку, що підірвалась на міні.

 

 - Зараз у тата є свій кіт, який обрав його господарем та їздить з воїнами. А також у хлопців на хазяйстві – ще один кіт і собака. Остання постраждала, через поранення з її хвоста злізла шкіра, й тато ампутував його, – ділиться Анастасія.

Нині для підрозділу Михайла триває збір на медичне авто. Його потрібно викупити найближчим часом у Польщі. Половина суми вже зібрана, але значну частину іще потрібно зібрати. 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Реклама Google

Telegram Channel