Курси НБУ $ 40.12 € 43.49
У громаді біля Луцька жінкам відкрили новий простір (Фото)

Усе найкраще - жінці!

Фото: boratyn.ukraina.org.ua.

У громаді біля Луцька жінкам відкрили новий простір (Фото)

Нову локацію розмістили у бібліотеці села Гірка Полонка.

Місце наповнили затишком, яскравими зонами комфорту, необхідною літературою і технікою в рамках проєкту, який реалізовували спільно Боратинська громада та ГО «Європейський вектор Волині».

Про це повідомляє Боратинська громада.

Це - локація, де у кожної жінки є шанс отримати необхідну підтримку та консультаційну допомогу у складних життєвих ситуаціях.

- Завжди радий таким ініціативам, щасливий бачити посмішки на ваших обличчях. Це ознака того, що відбуваються правильні речі. Це ще один новий «подих» для нашої бібліотеки.

Для громади важливо не зупинятися, постійно розвиватися, створювати нове, бути сучасними. Цей простір став саме таким місцем. Дякую за ініціативність керівниці «Європейського вектору Волині» Оксані Урбан. Це не перший і, я впевнений, не останній проект, який завдяки цій громадській організації принесе користь нашій громаді, - зазначив голова Боратинської ТГ Сергій Яручик.

 

 - Кожна жінка особлива. Але іноді ми про це забуваємо через щоденну рутину та побут. Коли в інших містах відкривалися подібні центри, я завжди мріяла, що одного дня це станеться і в нашій громаді. Тому що тут живуть сильні, цікаві жінки, які мають ідеї та бажання розвиватися. Тепер ми маємо цей простір, будемо разом наповнювати його новими проектами, - наголосила керівниця ГО «Європейський вектор Волині» Оксана Урбан.

 

 На відкриття жіночого простору завітало чимало активних жительок громади. Жінки ділилися досвідом, обговорювали ідеї майбутніх проєктів. Також у рамках заходу відбулася презентація проморолика жіночого простору та тематична фотосесія. 

 

 

 Ініціативу щодо створення простору для жіночого діалогу у Боратинській громаді реалізовано в рамках проекту «Жінка для жінки: підтримка лідерства ВПО» громадськими організаціями «Бюро гендерних стратегій і бюджетування» та «Центр гендерної культури» за фінансової підтримки: жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги ООН, за технічним супроводом-у партнерстві з ООН Жінки.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Реклама Google

Telegram Channel