Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
У Ковелі запрацював молодіжний простір

Молодіжний простір вийшов яскравий, сучасний, стильний.

Фото: Фейсбук.

У Ковелі запрацював молодіжний простір

Молодіжний простір Ковеля вдалося облаштувати у Публічній бібліотеці за фінансової підтримки ЮНІСЕф та уряду Японії

Над проєктом «BOOK BOX» працювала креативна завзята команда на чолі з Ангеліною Махнюк. 

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

У листопаді вони стали учасниками інноваційної програми UPSHIFT, зазначивши, що молодь не є частим гостем бібліотеки. Пройшли всі етапи співбесід, поїхали на навчання, де напрацювали шляхи вирішення проблеми. У підсумку – підготували проєктну заявку.

Ініціатори ідеї діляться, що найдовше вони обирали ескіз для стіни, їх було понад 50. Втім, з цим допомогла професіонал своєї справи, директорка дитячої художньої школи ім. Андроника Лазарчука Олена Цьомик.

«Розповіли про своє бачення, а Олена Степанівна вправно всі побажання об’єднала, додала своїх спецій у спільну страву, і результат перевершив очікування».

Молодіжний простір вийшов яскравий, сучасний, стильний. А головне, створений власними руками тих, для кого він і працюватиме. Тут можна проводити зустрічі, збиратися з друзями, приходити займатися своїми справами, просто забігати заглянути на себе в дзеркало. Важливо: не забути записатися до бібліотеки і взяти щось почитати.

Першим гостем нової локації став співак Baryk (Андрій Баричук), який розповів свою історію успіху, поспілкувався з однолітками та виконав власні твори.

Нещодавно там зібрались любителі настільних ігор. До бібліотеки вони прийшли абсолютно незнайомі, а виходили – уже добрими друзями.

Потроху простір наповнюється новими знайомствами, душевними розмовами, тут будуть народжуватись нові цікаві ідеї та бачення розвитку міста.

- Чекаємо у молодіжному просторі, а отже - у бібліотеці!, -

зазначає команда проєкту.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Реклама Google

Telegram Channel