![У Ковелі запрацював молодіжний простір](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/g3/kkygzo-0x16-960x640-yev6j5ubgqjk2av45olkq3kklbjskg3v.jpg)
Молодіжний простір вийшов яскравий, сучасний, стильний.
У Ковелі запрацював молодіжний простір
Молодіжний простір Ковеля вдалося облаштувати у Публічній бібліотеці за фінансової підтримки ЮНІСЕф та уряду Японії
Над проєктом «BOOK BOX» працювала креативна завзята команда на чолі з Ангеліною Махнюк.
Про це повідомляє Ковельська міська рада.
У листопаді вони стали учасниками інноваційної програми UPSHIFT, зазначивши, що молодь не є частим гостем бібліотеки. Пройшли всі етапи співбесід, поїхали на навчання, де напрацювали шляхи вирішення проблеми. У підсумку – підготували проєктну заявку.
Ініціатори ідеї діляться, що найдовше вони обирали ескіз для стіни, їх було понад 50. Втім, з цим допомогла професіонал своєї справи, директорка дитячої художньої школи ім. Андроника Лазарчука Олена Цьомик.
«Розповіли про своє бачення, а Олена Степанівна вправно всі побажання об’єднала, додала своїх спецій у спільну страву, і результат перевершив очікування».
Молодіжний простір вийшов яскравий, сучасний, стильний. А головне, створений власними руками тих, для кого він і працюватиме. Тут можна проводити зустрічі, збиратися з друзями, приходити займатися своїми справами, просто забігати заглянути на себе в дзеркало. Важливо: не забути записатися до бібліотеки і взяти щось почитати.
Першим гостем нової локації став співак Baryk (Андрій Баричук), який розповів свою історію успіху, поспілкувався з однолітками та виконав власні твори.
Нещодавно там зібрались любителі настільних ігор. До бібліотеки вони прийшли абсолютно незнайомі, а виходили – уже добрими друзями.
Потроху простір наповнюється новими знайомствами, душевними розмовами, тут будуть народжуватись нові цікаві ідеї та бачення розвитку міста.
- Чекаємо у молодіжному просторі, а отже - у бібліотеці!, -
зазначає команда проєкту.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/do/vdqogj-0x0-1280x960-ftuktyw2nvte7b4fdhzzl7vavmvihdom.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/dp/3hdo4u-0x0-1600x900-alexn6ghudsdqgaivl6htxtpfxw2kdpa.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/3y/hr7t27-0x0-960x728-kr6bnjlynlawqxhzyujavlvawyyua3y2.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)