Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
На Волині активно працюють над створеннями реабілітаційних центрів для військових

За словами Юрія Погуляйка, щонайменше наступні 20 років ми будемо жити саме зі словами "реабілітація".

Фото: Фейсбук.

На Волині активно працюють над створеннями реабілітаційних центрів для військових

Начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко провів оперативну нараду з керівниками департаментів медичної та соціальної галузі

В ході зустрічі проаналізували роботу структурних підрозділів минулого року та обговорили основні напрямки роботи у 2024 році.

Про це повідомили у Волинській ОВА.

Одним із пріоритетів ОВА та профільного управління залишається реабілітація військових.

За словами Юрія Погуляйка, щонайменше наступні 20 років ми будемо жити саме зі словами «реабілітація». У всіх її проявах. Нині в області є ще над чим працювати, як і усюди.

Начальник управління охорони здоров’я Юрій Легкодух розповів, що усі кластерні та надкластерні лікарні на Волині мають відділення реабілітації та активно працюють над розбудовою нових реабілітаційних центрів або оновленням наявних. Окрім цього, активно ведеться робота над підсиленням кадрового потенціалу.

«У 2023 році ми проводили роботу із медичними закладами аби спеціалісти, які мають менше навантаження, проходили перекваліфікацію і ставали реабілітологами, – розповів Юрій Легкодух. – Тоді медичний заклад матиме можливість законтрактувати з НСЗУ відповідний пакет медичних послуг».

Також Юрій Легкодух повідомив, що на базі Волинської обласної клінічної лікарні спільно з партнерами розпочали реалізацію потужного проєкту зі створення реабілітаційного центру. По завершенню матимемо 50-60 стаціонарних ліжкомісць, де лікуватимуться наші бійці.

Над розвитком реабілітації працюють у Володимирі. Там також планують створити новий реабілітаційний центр. Вартість проєкту – 115 млн гривень. Наразі уже виготовлена проєктно-кошторисна документація на будівництво нового корпусу. Також медичний заклад отримає грант від польських партнерів. Кошти будуть спрямовані на оновлення обладнання та ремонтні роботи.

У Любомлі працюють над проєктно-кошторисною документацією на реконструкцію одного із корпусів місцевої лікарні під реабілітаційний центр.

Над розвитком діючих центрів працюють у Ковелі та Камені-Каширському.

Окрім цього, на Волині активно розвивається дитяча реабілітація. На базі Волинської обласної дитячої клінічної лікарні успішно функціонує центр комплексної дитячої реабілітації «Фенікс».

«Така реабілітація для дітей, яка є в нас – єдина, унікальна на західній Україні, – зазначив начальник обласного управління охорони здоров’я. – У центрі проходять реабілітацію діти не лише з Волині, а й з сусідніх областей. Є стаціонарне відділення. Цей напрямок потрібно розвивати. Уже маємо певні домовленості із Міністром охорони здоров’я України».

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Реклама Google

Telegram Channel