Курси НБУ $ 39.40 € 42.34
Замість «Ще не вмерла України» зазвучала «Марсельєза»

Дебют 24-річної українки Христини Дмитренко на Чемпіонатах світу вийшов доволі солідним.

Фото із сайту biathlon.com.ua (Yevenko/IBU).

Тріумфаторками другої гонки Чемпіонату світу з біатлону в чеському Нове Место-на-Мораві стали француженк. Українки, треба віддати належне, теж не пасли задніх

Жіночий спринт перетворився на бенефіс збірної Франції, яка посіла перші чотири місця. Перемогла Жюлія Сімон, для якої це вже друге золото на нинішньому чемпіонаті – у середу вона тріумфувала у змішаній естафеті.

Найкращою з українок стала 24-річна Христина Дмитренко, яка з чистою стрільбою посіла 12-те місце у спринті. Це була її стартова гонка на Чемпіонатах світу! Як для дебюту – результат вражаючий!

Також стовідсотковим снайпером стала сьогодні Ірина Петренко. Однак у швидкості Іра програвала найбільше серед українських дівчат, хоча стріляла навпаки найшвидше. Але хід став все ж більш визначальним чинником – Петренко завершила спринт 19-ю.

Третій результат команді для Кубку націй додала Юлія Джима, яка на трасі виглядала найбільш впевнено серед наших біатлоністок. Зіпсував усе один промах на другому рубежі, який не дозволив позмагатись за топ-десятку. Нарешті, останньою в нашій команді стартувала Анастасія Меркушина, і так само з одним колом штрафу фінішувала 29-ю.

Якщо в особистий залік гонки чемпіонату не йдуть, то Кубок націй змінюється після кожної гонки, як зазвичай. І впевнений виступ українок зміцнив становище команди в цьому заліку. Україна, як і раніше, дев’ята, але дистанція до восьмого місця збірної Чехії зменшилась до 126 очок.