Курси НБУ $ 43.46 € 50.91
Поліцейські виявили у волинян незаконні боєприпаси

Небезпечний предмет вилучили.

Фото: vl.npu.gov.ua.

Поліцейські виявили у волинян незаконні боєприпаси

За незаконне поводження з боєприпасами порушникам загрожує, зокрема, до семи років позбавлення волі

Учора, 11 лютого, на блокпосту у Камінь-Каширському районі під час поверхневої перевірки поліцейські виявили у 38-річного жителя райцентру гранату М-67.

Про це інформує Сектор комунікації поліції Волинської області.

На місце прибули спеціалісти вибухотехнічного відділу, слідчо-оперативна група поліції. Небезпечний предмет вилучили.

Цього ж дня, під час перевірки умов зберігання мисливської зброї за місцем проживання 50-річного жителя району, поліцейський офіцер громади виявив 14 патронів калібру 5,45 мм. Їх також вилучили.

Окрім того, за місцем проживання 38-річного жителя Камінь-Каширського поліцейські виявили та вилучили 17 набоїв калібру 7,62 мм.

Усе вилучене направили на дослідження у Волинський експертно-криміналістичний центр МВС.

За усіма фактами незаконного поводження з боєприпасами відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Реклама Google

Telegram Channel