![З Волині на передову доправили дрони та інше обладнання](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/d/z4/4zgkgn-0x0-1213x808-rw7wovoq7est7pe5it6bt2pmsaqe3z4d.jpg)
Разом до Перемоги!
З Волині на передову доправили дрони та інше обладнання
Допомогу землякам на Донецький та Запорізький напрямки фронту доправили голова Волиньради Григорій Недопад, депутати Ігор Лех та Орест Маховський, а також парламентарі Вячеслав Рубльов та Ірина Констанкевич
Теперішній вантаж включав кількадесят квадрокоптерів - DJI Mavic 3 PRO та FPV, антидронову рушницю, тепловізор та зарядні станції.
Про це поінформувала Волинська обласна рада.
Їх розподілили відповідно до запитів волинських бійців, які несуть службу у складі 65-ої ОМБр, 51-ого окремого батальйону 100-ої бригади тероборони, 110-ої ОБрТрО та 128-ої окремої гірсько-штурмової.
Усе це дороговартісне обладнання в рамках ініціативи обласної ради придбано завдяки старанням колективів обласних медоб’єднання захисту материнства і дитинства, центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та інституту післядипломної підготовки освітян, Колківського центру професійної освіти, Камінь-Каширського вищого професійного училища та Любешівського технічного фахового коледжу, а також зусиллями двох згаданих народних депутатів.
«Наші поїздки на лінію бойових дій почастішали, бо знаємо потребу бійців. Продовжувати допомагати, проявляючи увагу і даючи відчути, що вони не забуті, що народ з ними на цьому важкому шляху - наше спільне і пріоритетне завдання. Тож я вдячний усім, хто долучається, донатить, підтримує ініціативи з оснащення воїнів усім необхідним. Вони надзвичайно цінують це», -
підсумував чергову гуманітарну місію очільник Волиньради Григорій Недопад.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/yw/rmklcv-0x-1-1430x966-p5q4mve4cnla4fqj5bekdyms6tdoeyw2.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)