Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
У громаді на Волині відкрили сучасний центр надання адміністративних послуг (Фото)

Відкриття Дія.Центру значно поліпшить життя населення та сприятиме цифровому розвитку громади.

Фото: Фейсбук.

У громаді на Волині відкрили сучасний центр надання адміністративних послуг (Фото)

У селищі Любешів Камінь-Каширського району відкрили сучасний та безбар’єрний центр надання адміністративних послуг – Дія.Центр

Понад тридцять тисяч мешканців громади отримуватимуть тут 312 державних послуг.

Про це повідомляє Волинська ОВА. 

«Обласна військова адміністрація та Міністерство цифрової трансформації України прагне через технології та цифровізацію зробити послуги максимально зручними та простими. Впевнені, що відкриття Дія.Центру значно поліпшить життя населення та сприятиме цифровому розвитку громади, – зазначила Вікторія Левчук, заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO). – В області вже функціонують сім Дія.Центрів, у планах – активне розширення їх мережі».

У ЦНАПі обладнане місце для самообслуговування, зона очікування, дитячий куточок, кімната персоналу, робочі місця для персоналу та місце, де можна оцінити якість обслуговування.

Також центр оснащений сонячними панелями, що забезпечують безперебійну роботу установи при відсутності електропостачання.

Важливою умовою відкриття Дія.Центру є дотримання вимог безбар’єрності та доступності усіх категорій населення. Тому для людей з особливими потребами передбачений окремий санвузол, пандус, інформаційні та навігаційні таблички з шрифтом Брайля. Крім того, у ЦНАПі є мобільна валіза, завдяки якій «виїзний адміністратор» обслуговуватиме маломобільні групи населення.

«Відкриття Дія.Центру є визначальною подією для нашого селища. Дія.Центр – це найперше про людей, їхні потреби та задоволення запитів. Це цифровізація, яка доступна кожному, нові знання та нові горизонти», –

зазначив Любешівський селищний голова Олег Кух.

 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Telegram Channel