Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
На Волині віряни МП місцевої церкви не відчинили храму для поховання полеглого Воїна

Крик душі.

Фото: facebook.com.

На Волині віряни МП місцевої церкви не відчинили храму для поховання полеглого Воїна

Декан Успенського округу Луцького районного деканату протоієрей Андрій Мовчанюк у фейсбуці звернувся до духовенства і мирян МП

Загиблого воїна Дмитра Слесарука, мешканця с. Діброва Підгайцівської громади, 10 лютого зустріли у його рідному селі. На жаль, місцева церква була зачинена вірянами МП, тож відспівували Героя у Ківерцях.

Про це пише Волинська єпархія Православної Церкви України.

Тож чому досі йде поділ на «своїх» і «чужих»? Чому шана Герою віддається неналежно? – звертається душпастир. Хіба заповідь Господня «Ніхто більшої любові не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх» (Ін. 15:13) не для всіх одна? Хіба герой життя віддає тільки за «своїх»? Чому у вас є «свої» та «чужі»?

«Дорогі прихожани! Ви чуєте проповідь своїх священників. Чи сходиться їх слово з життям? Чи так Господь вчив? Чи до цього закликав? Чому храм у селі, в якому жив герой, зачинений? Скільки це буде тривати? Чому Україна як незалежна держава не може мати свою Церкву, як інші країни? Чому церква УПЦ МП забороняє своїх священників, які перешли в ПЦУ, а єпархії на окупованих територіях, які перейшли в РПЦ під кривавого „патріарха« Кирила, – ні? Скільки ще будемо служити москві?.. Хіба молодий воїн, цвіт нації, 27-річний герой не заслужив бути відспіваним у себе вдома [у своєму селі]? Хіба він для когось „не свій«?» – звертається о. Андрій до прихильників московського патріархату в Діброві.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Telegram Channel