![На фронт до волинської тероборони завітало кілька народних депутатів](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/2/re/f65vtx-r6te4aofgxgdaq3ltt3ltke7nbii7re2.jpg)
Разом - до перемоги!
На фронт до волинської тероборони завітало кілька народних депутатів
Вони приїхали не з порожніми руками
Про це повідомили у 100 Окремій бригаді Сил територіальної оборони ЗСУ.
«На сході України, де з початку весни 2023 року успішно виконують бойові завдання усі підрозділи 100 обр, побувала парламентська делегація на чолі з народними депутатами Андрієм Герусом, Сергієм Нагорняком та Артемом Нагаєвським. До складу делегації також увійшли Валерій Тарасюк, Олександр Косянчук, Олег Самчук, Руслан Самойленко, Дмитро Маляр і Олег Василенко.
Гості, звісно, приїхали не з порожніми руками – привезли справді потрібні на фронті засоби. Зокрема, доставили у підрозділи бригади мультифункціональну повнопривідну вантажівку Mercedes-Benz Unimog, три квадрокоптери (два DJI MAVIC 3 Thermal та один DJI MAVIC 3 Pro), а ще – три обігрівачі Webasto.
Щиро дякуємо за допомогу! Разом крокуємо до Перемоги!», - йдеться у повідомленні.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)