Курси НБУ $ 39.83 € 43.11
На Волині комунальне підприємство придбало крадений автомобіль

Автомобіль «Ford Tranzit» розшукується органами Королівства Норвегія з 7 лютого 2023 року.

Фото: kovel.media.

На Волині комунальне підприємство придбало крадений автомобіль

Під час державної реєстрації транспортного засобу «Ford Transit» посадові особи Ковельського комунального підприємства «Добробут» встановили, що автомобіль, який купили за кошти з місцевого бюджету, перебуває у міжнародному розшуку

Адміністратор територіального сервісного центру МВС №0742, що розташований у Ковелі на вулиці Володимирській, відразу ж повідомив про випадок Ковельське районне управління поліції.

Про це інформує «Ковель media».

Згідно з інформацією, яку надав сектор міжнародного поліцейського співробітництва ГУНП у Волинській області, відповідно до бази даних розшукуваних транспортних засобів Генерального секретаріату Інтерполу, автомобіль «Ford Tranzit» (номер кузова WF0YXXTTGYFE39147) розшукується органами Королівства Норвегія з 7 лютого 2023 року з реєстраційним номерним знаком RK89806. 

За даним фактом 18 січня 2024 року поліція внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого статтею 198 КК України (Придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного кримінально протиправним шляхом), що карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Автомобіль та оригінали наявних щодо нього документів поліцією з КП «Добробут» було вилучено, на підставі ухвали Ковельського міськрайонного суду від 24 січня 2024 року накладено арешт із забороною права на відчуження, розпорядження та користування.

Комунальне підприємство «Добробут» придбало вищезгаданий вантажний фургон «Ford Transit», 2015 року випуску, через електронну систему публічних закупівель Prozorro за № ID: UA-2023-12-13-006633-a. Продавцем краденого автомобіля є ТОВ «Роял Делонікс» (м. Дубно Рівненської області).

Згідно з даними сервісу Опендатабот, ця фірма існує з 1 березня 2023 року, статутний капітал – 50 тисяч гривень, основний вид її діяльності: торгівля автомобілями та легковими транспортними засобами.

Директор «Добробуту» Ігор Михалевич та керівник ТОВ «Роял Делонікс» Сергій Кліментович підписали 12 грудня 2023 року договір поставки автомобіля, який комунальне підприємство купило за кошти з місцевого бюджету – за 425 тисяч гривень з ПДВ.

Триває слідство.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Реклама Google

Telegram Channel