Курси НБУ $ 40.12 € 43.49
Перший заступник МОЗ України перевірив як проходять лікування військові на Волині

Сергій Дубров побував у чотирьох медзакладах області, де поспілкувався із пацієнтами, персоналом та керівниками.

Фото: Фейсбук.

Перший заступник МОЗ України перевірив як проходять лікування військові на Волині

Днями Волинь з моніторинговим візитом відвідав перший заступник міністра охорони здоров’я України Сергій Дубров

Міністерство інспектує медзаклади, у яких проводять лікування військовослужбовці, аби пересвідчитись у всебічному забезпеченні пацієнтів.

Про це інформує Волинська ОВА.

Для об’єктивної оцінки діяльності заклади охорони здоров’я не були попереджені про візит. Тож Сергій Дубров побував у чотирьох медзакладах області, де безпосередньо на місці поспілкувався із пацієнтами, персоналом та керівниками.

Зокрема, представник міністерства відвідав Володимирське ТМО, обласну клінічну лікарню, медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади та обласний госпіталь ветеранів війни.

Сергій Дубров спілкувався із військовими, які проходять лікування. Найперше цікавився, чи вистачає всього у плані харчування, а також, чи купують хлопці медикаменти за власний кошт. Особисто переглянув деякі з листків призначення пацієнтів – наскільки лікування відповідає протоколу.

Коли один із чоловіків зауважив, що хотілось би більше випічки, посадовець навідав їдальню медзакладу та ознайомився із меню.

У спілкуванні із лікарями, середнім медичним персоналом та керівниками Сергій Дубров цікавився кадровим забезпеченням лікарень, обговорили внутрішні робочі моменти і технічне забезпечення.

У підсумку перший заступник міністра охорони здоров’я України наголосив, що належне забезпечення військовослужбовців перебуває на постійному контролі міністерства. Організація безоплатного медикаментозного лікування та покращення харчування, якщо у цьому є потреба – завдання кожного із керівників медакладу.

Тож такі візити моніторингові візити триватимуть.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Реклама Google

Telegram Channel