Курси НБУ $ 39.67 € 43.08
Заснована у Луцьку мережа «Галя балувана» відкрила перший магазин у Британії

«Галя балувана» має вже вісьмох партнерів у Великій Британії – українців, які незабаром відкриють магазини MultiCook.

Фото із сторінки Володимира Матвійчука у Facebook.

Заснована у Луцьку мережа «Галя балувана» відкрила перший магазин у Британії

За кордоном мережа працює під брендом MultiCook

Заснована у Луцьку мережа заморожених напівфабрикатів «Галя балувана» вийшла на ринок Великої Британії і відкрила перший магазин у місті Бредфорд в Західному Йоркширі. Про це у своєму Facebook повідомив співзасновник бренду Володимир Матвійчук, пише Захід.НЕТ.

Перший магазин MultiCook – під таким брендом «Галя балувана» працює за межами України – відкрився 10 лютого. За кордоном мережа працює за франшизою. Раніше у компанії говорили, що франшизу можуть придбати лише українці, іноземці можуть бути лише інвесторами. У магазин у Бредфорді вклалась жителька Великої Британії за порадою українки. Вона навіть приїжджала до Луцька за деталями.

У магазині можна придбати заморожені вареники, пельмені, сирники, млинці, деруни, зрази, голубці та інші напівфабрикати.

За словами Володимира Матвійчука, «Галя балувана» має вже вісьмох партнерів у Великій Британії – українців, які незабаром відкриють магазини MultiCook.

Зараз магазини MultiCook працюють у понад 20-ти країнах світу6 у Молдові, Польщі, Німеччині, Швейцарії, Австрії, Чехії, Словаччині, Угорщині, Литві, Латвії, Болгарії, Греції, Іспанії, Франції, а також в Канаді, на Кіпрі і в Туреччині. Недавно перший магазин під брендом MultiCook відкрився в США.

Мережа з продажу заморожених напівфабрикатів готових страв заснована в Луцьку в 2018 році. Зараз її магазини є по всій Україні – 700.

Реклама Google

Telegram Channel