Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Священник з Волині очолив організацію, яка єднатиме православних

Олександр Колб.

Волинь-нова

Священник з Волині очолив організацію, яка єднатиме православних

Протоієреї Володимир Вакін і Олександр Колб увійшли до керівного складу новоствореного «Софійського братства» задля єднання українського православ’я

Про це йдеться у повідомленні Волинської єпархії ПЦУ.

«6 лютого в рамках Форуму єдності українського православ’я, що проходив на території Національного заповідника «Софія Київська» столиці, відбулись установчі збори ГО «Софійське братство». Головою його правління обрано о. Олександра, настоятеля луцького храму Рівноапостольної Марії Магдалини. До складу правління увійшов і ректор Волинської православної богословської академії о. Володимир.

 

 Отець Олександр підкреслив, що створення братства – це можливість чути один одного. Він закликав до єднання та служіння людям. «Сьогодні у мене виникає думка, що це навчання, як почути один одного, – зазначив душпастир. – Якщо ми зможемо почути один одного, то зможемо навчити і людей слухати один одного».

«Софійське братство» позиціонує себе як об’єднання православних українців – представників ПЦУ та інших помісних Церков. Основна мета діяльності братства – всебічне сприяння діалогу для досягнення єдності Українського Православ’я, об’єднання зусиль і підтримка ініціатив православних християн, спрямованих на його розбудову», - інформує Волинська єпархія.

 

 

Telegram Channel