Курси НБУ $ 39.83 € 43.11
Білорусь запровадила режим контртерористичної операції у районі, який межує з Рівненщиною

Можливо це чергові нескінченні навчання.

Фото ілюстративне / ua.korrespondent.net.

Білорусь запровадила режим контртерористичної операції у районі, який межує з Рівненщиною

Білорусь у четвер, 15 лютого, запровадила режим контртерористичної операції в одному з районів Гостомельської області: він межує з Україною

Про це інформує білоруська пропагандистська агенція Белта, посилаючись на повідомлення управління КДБ у Гомельській області, пише Еспресо.

«У Лельчицькому районі Гомельської області введено режим контртерористичної операції», – зазначають пропагандисти. 

Вказано, що населення району просять зберігати спокій і «підкорятися вимогам співробітників силових структур». Про причини введення режиму контртерористичної операції не повідомляють. 

Лельчицький район Гостомельської області межує з Рівненщиною та Житомирщиною.  

У Державній прикордонній службі України відреагували на ситуацію у Білорусі.

Речник ДПСУ полковник Андрій Демченко в коментарі Українській правді заявив, що інформація про запровадження в одному з районів Гомельської області Білорусі режиму контртерористичної операції «більше схожа на привернення уваги».

«За наявною інформацією, в цьому районі на території РБ планувалося проведення якихось чергових нескінченних навчань, які проводяться в Білорусі постійно. Не виключено, що ці навчання вони вирішили назвати контртерористичним режимом. Однак якоїсь значної активності по той бік кордону ми не спостерігаємо. Ми продовжуємо укріплювати наш кордон і пильно його обороняти, аби не допустити жодних провокацій», – сказав він.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Реклама Google

Telegram Channel