Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
Разом Зеленський і Порошенко мали б більший вплив на Мюнхенській конференції - євродепутат

«Спільна участь Зеленського і Порошенка в Мюнхенській безпековій конференції мала би сильніший ефект і аж ніяк не применшила б роль чинного президента України».

Фото 5 канал.

Разом Зеленський і Порошенко мали б більший вплив на Мюнхенській конференції - євродепутат

Усім цілком зрозуміло, хто з них чинний президент, а хто – колишній

В інтересах України давати слово на міжнародних майданчиках усім, хто бореться за її перемогу. Про це в коментарі «5 каналу» заявив депутат Європарламенту від Німеччини Міхаель Ґалер. Так він прокоментував заборону на участь Петра Порошенка у Мюнхенській безпековій конференції.

Міхаель Ґалер виступає проти того, аби українським нардепам обмежували поїздки за кордон. На думку євродепутата, спільна участь Володимира Зеленського і Петра Порошенка в Мюнхенській безпековій конференції мала би сильніший ефект і аж ніяк не применшила б роль чинного президента України.

«В інтересах України дозволяти всім, хто її представляє і бореться за її свободу, виступати і ділитися своїми думками на важливих конференціях, як от Мюнхенська безпекова конференція. Мені шкода, що стаються такі ситуації. Було б краще, якби Володимир Зеленський та Петро Порошенко разом з'явилися на заході. Усім цілком зрозуміло, хто з них чинний президент, а хто – колишній. Якби вони разом були у Мюнхені й доносили однакові меседжі, це мало б навіть більший вплив і в жодному разі не применшило б роль президента. Якщо президент України відчуває, що попередник посуває його на друге місце, то, гадаю, це якраз посилює його позиції, а не відвертає від нього увагу», – заявив євродепутат.

Нагадаємо, раніше цього тижня голова Верховної Ради не підписав відрядження лідеру «Європейської солідарності» – попри те, що Петро Порошенко мав офіційне запрошення на конференцію. Руслан Стефанчук пояснив: керівник ГУР Кирило Буданов повідомив, що Порошенку за кордоном буцімто загрожує смертельна небезпека. П'ятий Президент назвав це спробою втягнути головне управління розвідки в політичні ігри. За його словами, така спроба вже була, коли лідера «Європейської Солідарності» на початку зими не випустили за кордон за листом СБУ, тож Петро Порошенко пішов до суду.

Telegram Channel