Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
Мама померлого Навального не може знайти його тіло

Олексі́й Анатолійович Нава́льний – російський опозиційний політик, громадський діяч і юрист українського походження, зазначає Вікіпедія.

Фото із сайту cnn.com.

Мама померлого Навального не може знайти його тіло

А в росії не дозволяють класти квіти в пам'ять про опозиційного політика. Вже нараховуються сотні затриманих поліцією

Людмила Навальна, мати російського опозиціонера 47-річного Олексія Навального, 17 лютого  отримала документальне підтвердження смерті сина, однак досі не знає, де його тіло.

Про це поінформувала прессекретарка політика Кіра Ярмиш.

«Олексія Навального вбито. Його смерть настала 16 лютого о 14:17 за місцевим часом, як написано в офіційному повідомленні, виданому матері Олексія. Співробітник колонії заявив, що тіло Навального знаходиться у Салехарді. Його забрали слідчі СК. Нині вони проводять із ним «дослідження», – зазначила Ярмиш на платформі X (колишня Twitter).

«Ми вимагаємо, щоб тіло Олексія Навального видали його сім'ї негайно», – наголосила Кіра Ярмиш.

Разом з тим, у морзі Салехарда Людмилі Навальній заявили про відсутність тіла Олексія.

«Колонія обдурила. Сказали – тіло у морзі Салехарда. Там кажуть, що тіла нема», -–повідомив юрист з команди Навального Іван Жданов.

«Адвокат та мати Олексія приїхали до салехардського моргу. Його зачинено, не зважаючи на запевнення колонії, ніби він працює і тіло Навального знаходиться там. Адвокат зателефонував за вказаним на дверях телефоном. Йому сказали, що він вже сьомий, хто сьогодні дзвонить. Тіла Олексія у них у морзі немає», – навела подробиці Кіра Ярмиш.

Журналісти з незалежного видання Astra звернулися до судово-медичного бюро на вулиці Глазкова, 2 у Салехарді. Там відповіли, що «ніяких тіл із колоній вони не приймали».

«Цим займається Слідчий комітет, дзвоніть їм», – заявив співробітник бюро.

Тим часом з'являються деталі щодо причини смерті політики. Точніше, щодо того, як її намагаються подати близьким Олексія Навального.

«Коли адвокат та мама Олексія сьогодні вранці приїхали до колонії, їм сказали, що причина смерті Навального: синдром раптової смерті», – написав Жданов у мережі X.

«Іншому адвокату Навального, який приїхав до СК Салехарда, повідомили, що «причину смерті Олексія не встановлено, було взято повторну гістологічну експертизу». Її результати нібито будуть наступного тижня. Очевидно, що вони брешуть і роблять все, щоб не видати тіло», – додала з цього приводу Ярмиш.

Спершу ж представники Федеральної служби виконання покарань росії кззали, що в Олексія Навального нібитто «відірвався тромб».

Читайте також: Народний депутат вніс велику заставу за священнослужителя мп, який називав воїнів-«азовців» «упирями».

Telegram Channel