Курси НБУ $ 39.53 € 42.31
Українські чоловіки провалили естафету, але це ніщо в порівнянні з трагедією норвежців

Себастьян Самуельссон приносить сенсаційну перемогу Швеції!

Фото із сайту biathlon.com.ua.

Уже сьогодні всі спортивні ЗМІ мали б написати, що відтепер на Чемпіонатах світу ми маємо два королі – і обидва вони з Норвегії

Адже ніхто не сумнівався, що сьогодні чоловіча збірна Норвегії виграє естафету в одні ворота. А здобувши командне «золото», 30-річний Йоханнес-Тінгнес Бйо мав би наздогнати за кількість медалей найвишої проби, здобутих на Чемпіонатах світу, легендарного Оле-Ейнара Бйорндалена, який має у своїй скарбниці 20 золотих нагород найвищої проби.

До останньої стрільби так і було. Але Ветле-С’ястад Крістіансен, який мав хвилинну перевагу, «застрелився» – заробив аж три штрафні кола на стрільбі стоячи.

А цим вміло скористався швед Себастьян Самуельссон, який не випустив удачу з рук і привів свою країну до чемпіонства!

А в боротьбі за друге місце лише на фініші норвежці змогли випередити Францію.

Ну а наші хлопці (Артем Прима, Дмитро Підручний, Денис Насико, Антон Дудченко), на жаль, фінішували лише 13-ми.  Хоча Дмитро Підручний передав естафету після 2-го етапу на високій 5-ій позиції. Але 28-річний Денис Насико запоров третій етап...

Чемпіонат світу з біатлону-2024, чоловіча естафета, 4х7,5 км (Нове Место-на-Мораві):