Курси НБУ $ 39.53 € 42.31
У біатлонній гонці, де українці пасли задніх, сталася історична подія

«Є 20 «золото»!».

Фото із сайту biathlon.com.ua.

Тільки що 30-річний норвежець Йоханнес-Тінгнес Бйо став 20-разовим чемпіоном світу з біатлону і наздогнав за кількістю золотих медалей легендарного Уле-Ейнара Бйорндалена

Після сьогоднішнього чоловічого мас-старту тепер маємо у біатлоні два королі – і обидва вони з Норвегії. Щоправда, вже наступного року Йоханнес-Тінгнес Бйо має всі шанси переписати історію біатлону на своє прізвище.

Здається, ще більше радів своєму 2-му місцю латвієць Андрейс Расторгуєвс, який у 35 років здобув свою першу медаль на чемпіонатах світу і приніс своїй збірній перше «срібло».

Третє місце – у француза Кантена Фійона-Майє.

Українці були далеко від медалей: у Антона Дудченка – 20-е місце, в Дмитра Підручного – 27-е.

Чемпіонат світу-2024, Мас-старт 15 км, чоловіки:

Фотоскрін із сайту biathlon.com.ua.

Перед цим відбувся жіночий мас-старт, де тріумфувала француженка Жустін Бреза-Буше, друге місце – в італійки Лізи Вітоцці, третє ще в однієї француженки – Лу Жанмонно.

Єдина українка, яка брала участь в гонці, Христина Дмитренко, – фінішувала на 27-му місці.