Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
Навальний загинув від поступового отруєння малими дозами

Кривавий путін навіть натяку на критику не сприймає.

Фотоколаж із сайту espreso.tv.

Навальний загинув від поступового отруєння малими дозами

Рідним і близьким відмовляються показувати та віддавати його тіло

Олексія Навального повільно отруювали в ув’язненні, починаючи із серпня 2023 року.

Про це із посиланням на власні джерела у Слідчому комітеті росії та оточенні Навального повідомило російське опозиційне видання Sota, інформує espreso.tv.

«За словами двох високопоставлених джерел у СК, які підтверджують повідомлення один одного, основним «лобістом» вбивства Навального був голова СК Олександр Бастрикін, який мав особисту ворожість до політика ще з часів його розслідування Навального про нього від 2012 року. Надалі Бастрикін неодноразово підтверджував своє ставлення до Навального віршами, які під псевдонімом публікував у інтернеті. Після арешту Навального, стверджують джерела, Бастрикін вимагав санкції путіна на вбивство Навального в колонії, в результаті заручившись підтримкою голови ФСВП (Федеральної служби покарань росії. – Ред.) Аркадія Гостєва. Останній, за даними джерел, погодився з Бастрикіним, зокрема через численні публікації постів Навального під час його ув’язнення. Паралельно з цієї причини було порушено кримінальну справу проти адвокатів Навального», – зазначає Sota.

Як наслідок, у відповідь на звернення Бастрикіна та Гостєва «в серпні 2023 року володимир путін дав дозвіл на повільне отруєння Олексія Навального як подарунок на 70-річчя Бастрикіна», наголошують журналісти.

Свій день народження Бастрикін святкує 27 серпня. Зараз йому 70 років.

«Згідно із початковим планом, передбачалося, що політик помре від проблем серцево-судинної системи до кінця 2023 року, проте смерть настала лише 16 лютого», – пише Sota.

Як стверджує джерело «Соти» в оточенні померлого політика, з колонії він передавав  власні занепокоєння щодо того що, на його думку, «отримує якусь отруту».

«На думку біохіміка, з яким поговорила «Сота», якщо інформація про тромб, від якого помер Навальним, є вірною, мова могла йти про будь-яку речовину-коагулянт, яка в умовах нестачі води в колонії та режиму тортур неминуче вела до загущення крові і, як наслідок, смерті», – підсумовується в матеріалі видання Sota.

Перед цим російська еміграційна «Нова газета. Європа» розповіла, що тіло Олексія Навального нібито вкрито синцями. Це може бути як після побоїв, так і внаслідок судом, викликаних дією отрути.

Читайте також: Народний депутат вніс велику заставу за священнослужителя мп, який називав воїнів-«азовців» «упирями».

Telegram Channel