![Знову чорна звістка: на війні загинув волинянин Віктор Самолюк](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/c/jg/6jmjly-eliyxs3xwdonmocm6jbgol3tz3wgsjgc.jpg)
Вічна пам'ять Герою.
Війна
Знову чорна звістка: на війні загинув волинянин Віктор Самолюк
Про це повідомили в Любомльській громаді
«З глибоким болем та сумом повідомляємо ще одну трагічну звістку. 16.02.2024 в результаті удару дрона- камікадзе поблизу н. п. Берестове, Бахмутського р-ну, Донецької області загинув житель с. Куснища - Самолюк Віктор Адамович, 1974 р. н.
Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким полеглого захисника та розділяємо з ними біль від непоправної втрати. Вічна памʼять та слава Герою, який захищав Україну та кожного з нас!
Про дату та час прибуття траурного кортежу «На щиті» повідомимо згодом», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/4p/yttgvd-0x0-720x1280-mn2zz7ppn476ig2gozqyecxg7uaqu4px.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)