Курси НБУ $ 41.10 € 44.63
У місті на Волині відбулися всеукраїнські змагання

Момент змагань

У Ковелі представників із різних куточків України зібрав зимовий триатлон

Організатори  змагань  – Федерація триатлону Ковеля та управління культури, молоді, спорту та туризму.

Про це інформує Ковельська міська рада.

Серед учасників Kovel Indoor Triathlon 2024 (у приміщенні) - команди з Ковеля, Луцька, Рівного, Вараша, Києва та Львова. Загалом, це понад 60 спортсменів: діти від 8 до 16 років та дорослі.

Змагання відбувались в три етапи: плавання, їзда на велосипеді та біг.

Серед дорослих перше місце посів Дмитро Стецюк з Рівного, друге і третє вибороли лучани Богдан Клімович і Тарас Третяк.

У категорії 13-16 років перемогла ковельчанка Євгенія Сарапіна, а Олена Новосад (теж ковельчанка)  у категорії 8-9 років була другою.

Переможці та призери змагань у вікових категоріях отримали нагороди, дипломи, призи від спонсорів.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.