Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
У Луцьку на похороні Героя його побратими виконали незвичний ритуал (Відео)

Вічна пам’ять Герою!

Фото: Obozrevatel.

У Луцьку на похороні Героя його побратими виконали незвичний ритуал (Відео)

Загарбницький напад на Україну забрав життя ще одного Воїна – 22-річного Вадима Прокопчука із Волині, який поліг 12 лютого у боротьбі за Авдіївку Донецької області

Своїм побратимам він лишив посмертний заповіт – просив виконати молитву та спеціальний ритуал прощання. Поховали воїна у день його народження – 17 лютого.

Про це пише Obozrevatel.

Про смерть героя повідомили у місцевому медіа «12 Каналі». Хлопець обожнював музику, вчився в одній із музичних академій столиці, грав на тромбоні, через що серед побратимів носив позивний «Маестро». Після початку російського вторгнення Вадим Прокопчук був мобілізований до тероборони, а вже згодом відправився у Третю окрему штурмову бригаду ЗСУ, де обіймав посаду командира взводу.

Аби попрощатися у Луцьку із воїном як належне, побратими виконали його останню волю – ритуал американських військових на похоронах товаришів – віджимання від землі. Окрім цього, його пам'ять друзі та близькі вшанували молитвою українського націоналіста.

Вадим Прокопчук помер під час військового завдання, яке б він не мав виконувати через посаду командира. У районі Авдіївки із групою бійців він прямував на порятунок поранених побратимів, де й загинув.

Під час служби він отримав нагрудну відзнаку «Золотий Хрест», яку видає Головнокомандувач ЗСУ за мужність і успішне виконання військових завдань.

Зокрема, у коментарях до репортажу у YouTube написав давній друг полеглого бійця. «Він казав: «Я народжений для війни». Якщо це був твій поклик і ти справді це розумів і відчував, то ти його виконав як герой, який не шукав своєї слави», – пригадав користувач.

 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Telegram Channel