Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Російський льотчик катапультувався, але замерз у крижаній воді

Смерть ворогам!

Фото Обозреватель.

Російський льотчик катапультувався, але замерз у крижаній воді

З'явились подробиці збиття російського Су-35 поблизу Маріуполя

У понеділок, 19 лютого, українські захисники збили поблизу Маріуполя російський винищувач Су-35. Пілот катапультувався з палаючого літака, але вижити окупанту не вдалось.

Невдовзі після збиття винищувача тіло російського льотчика знайшли в Азовському морі. Про це повідомив Telegram-канал «Досье шпиона», пише ОБОЗ.

За інформацією автора каналу, труп льотчика знайшли за 1 км від берега. Російський окупант скоріш за все просто замерз у крижаній морській воді.

Пілотував збитий російський винищувач 28-річний капітан ВКС РФ Федір Грабовецький. Він закінчив Краснодарське вище військове авіаційне училище льотчиків, після випуску проходив службу у 120 гвардійському винищувальному авіаційному полку (в/ч 63559).

На час повномасштабного вторгнення Грабовецький був офіцером 18 гвардійського штурмового авіаційного полку (в/ч 78018). Брав участь у бойових діях країни-агресора Росії з 2023 року.

Як зазначив автор Telegram-каналу, у військовій частині російського льотчика досі невідомі обставини його загибелі. Серед окупантів ходять чутки про роботу своєї ППО.

Telegram Channel