Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
На Волині для військових та цивільних створили навчальний курс пілотування дроном з нуля

За 4 дні учасники зможуть дізнатися про типи безпілотників, техніку безпеки польотів, програмне забезпечення.

Фото: Фейсбук.

На Волині для військових та цивільних створили навчальний курс пілотування дроном з нуля

У луцьку запрацював Центр підготовки операторів дронів під назвою «Чорний лелека»

Програма курсу «Мультикоптер» включає теоретичну частину (11-14 годин), тренування на симуляторі (2-3 години) та пілотування (6-8 годин). Навчання проводять викладачі, сертифіковані центром «Крук».

Про це в коментарі Суспільному розповів засновник центру Олександр.

За 4 дні учасники зможуть дізнатися про типи безпілотників, техніку безпеки польотів, програмне забезпечення. Також вивчатимуть процедури обслуговування дронів, топографію, геолокацію GPS та супутниковий моніторинг, польотні фактори, метеорологію, методи повітряної розвідки і коригування вогню, системи РЕБ/РЕР та тактику польотів в умовах радіоелектронної боротьби

Після завершення курсу учасники отримують сертифікати, що є документом, який спрощує отримання військової спеціалізації після мобілізації (для цивільних) та допомагає у перекваліфікації військовослужбовців.

«Наша ціль: підготувати нинішніх і майбутніх військових операторів для успішного використання БПЛА з метою якнайшвидшого наближення нашої перемоги та збереження життів бійців», —

зазначили в пресцентрі організації.

Як інформують на сторінці Центру підготовки у Facebook, навчання в рамках курсу для військових є безплатним, для цивільних — за благодійний внесок.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Telegram Channel