Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
У росії застрелився військкор Морозов, який оголосив про величезні втрати під Авдіївкою

«Сам розстріляю себе...».

Фото із сайту zn.ua.

У росії застрелився військкор Морозов, який оголосив про величезні втрати під Авдіївкою

У передсмертній записці він наголосив, що росія вирішила мовчати про ціну перемоги в місті, зокрема через критику Соловйова 

У росії наклав на себе руки військовий кореспондент та боєць 4-ї мотострілецької бригади Андрєй Морозов на псевдо Мурз, який також був соратником Ігоря Гіркіна (Стрєлкова). Він застрелився, залишивши передсмертну записку, де відповідальність поклав на військове командування росії, яке чинило на нього тиск.

Самогубство сталося після того, як військкор опублікував інформацію про втрати росії під час битви за Авдіївку, які, за його даними, становлять 16 тисяч окупантів вбитими.

«16 тисяч безповоротних втрат із нашого боку. <…> бійцю зі «сточеного в нуль» полку 1487 року, коли він несе заяву до пітерської військової прокуратури, відмовляють у прийомі заяви, <…> популярно пояснюючи, що ті, кого він хоче покарати, вже призначені героями. А ви, солдатики… помрите мовчки», – йшлося у видаленому пості.

Втім, рф вирішила замовчати цей факт, зокрема через критику Владіміра Соловйова. Також Морозов повідомив, що прокуратура Санкт-Петербурга відмовилася розглядати скарги одного з рашистів на дії командування.

Після цього у російському інформаційному просторі з’явилися заклики покарати Мурза.

Фрагмент передсмертної записки Морозова: «Сьогодні, товаришу полковнику, за вашим наказом мене змусили видалити допис. А вас змусило віддати цей наказ ваше командування, спираючись на стару добру армійську колективну відповідальність. Не видалить – не дамо постачання. Снарядів. Коптерів. Нових танків і БМП. А його, ваше командування, змусили це зробити політичні повії на чолі з Владіміром Соловйовим, які бояться самі приїхати та натиснути на курок.

Що ж, я зроблю це сам. Сам розстріляю себе, якщо ніхто не наважиться взяти на себе цю дріб'язкову справу. А вам дадуть танки та коптери. З 21 лютого 2024 року ви можете сміливо говорити всім, хто вам зателефонує, що я у вас не служу і жодних проблем зі мною немає».

Читайте також: Ліквідація Максима Кузьмінова в Іспанії: нічого хорошого для нас у цьому немає.

Telegram Channel