Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
«Дибіляка і скотиняка»: у Рівному - скандал через слова вчительки

Учень виклав у мережу відео зі шкільної їдальні, де у піці знайшов довгу нитку (Фото ілюстративне).

Волинь-нова

«Дибіляка і скотиняка»: у Рівному - скандал через слова вчительки

Вчителька 18 ліцею міста Рівного принижувала учня на очах в інших школярів та обзивала його словами «дибіляка та скотиняка»

Так педагогиня відреагувала на те, що хлопець виклав у мережу відео зі шкільної їдальні, де у піці знайшов довгу нитку.

Про інцидент повідомляє видання РадіоТрек. Як виявилося пізніше, нитка в їжі опинилась через те, що кухарка спекла піцу та накрила її рушником. Стосовно відео, де вчителька принижує школярів, в ситуацію втрутився керівник міського управління Андрій Мазур, який назвав дії працівниці неприпустимими й зазначив, що її буде притягнуто до відповідальності.

«Ти дибіляка непотрібний, ти скотиняка. Що тепер робити? Нащо скинув? Він скинув не в телеграмі, він скинув в Рівне. Нащо ти скинув! То, бляха-муха, скинь як мати з батьком сваряться всім в телеграмм», – відреагувала вчителька.

Рівненський ліцей №18.
Рівненський ліцей №18.

 На скандал також відреагувало представництво Уповноваженого Верховної ради з прав людини у Рівненській області. Відомство направило відповідний лист до Управління освіти, аби отримати пояснення щодо цієї ситуації.

За словами представника Уповноваженого в області Олександра Корнійчука, така поведінка порушує права школяра на гідне ставлення, що закріплено статтею 19 Конвенції ООН про права дитини.

Стало відомо, що це вчителька польської мови та класна керівниця хлопця, який виклав відео. Педагогиня не вперше поводиться таким чином. Зокрема, Telegram-канал «Рівне 1283» отримав ще відео від школярів, як ця ж працівниця закладу освіти дає ляпаса учню.

У школі перебуває комісія разом з керівником міського управління Мазуром, аби розібратися в усіх подробицях інциденту.

Telegram Channel