Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Українська розвідка назвала плани Кремля на найближчі півроку

 Вадим Скібіцький.

Волинь-нова

Українська розвідка назвала плани Кремля на найближчі півроку

Російські окупанти хочуть захопити Луганську область до псевдовиборів Путіна, які ворог планує на березень

Про це сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький.

«До «виборів» конкретно вони хочуть вийти, як мінімум, на адмінкордони Луганської області. Мати хоч якийсь успіх, щось на кшталт Авдіївки, можливо, ще десь на якомусь напрямку», - розповів Скібіцький в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

«Ключові моменти є: Куп'янськ, Лиман, Авдіївка», - сказав представник ГУР.

Зі слів Скібіцького, ворог хоче показати, що йому вдалося захопити території, які Україна звільнила після початку повномасштабної агресії. «Це елемент, який буде дуже активно використовуватися в інформаційно-психологічних операціях, акціях, інформаційному просторі», - сказав представник розвідки.

Зі слів Скібіцького, мета ворога на найближчі півроку – «вихід на адміністративні кордони Луганської і Донецької областей». «І друге - це утримання захоплених територій», - розповів представник ГУР.

«Противник захопив частину Херсонської області, частину Запорізької, і вони їх будуть намагатися утримати, тому що їм необхідний сухопутний коридор до Криму, необхідна система логістики, яка йде через Крим, підвіз боєприпасів, техніки, особового складу на південний напрямок», - сказав Скібіцький.

«Великі десантні кораблі ми знищуємо, вони вже нічого не возять. Якщо їх там залишилося чотири чи п'ять, вони теж будуть потоплені», - заявив представник ГУР.

Для України важливо мати резерви, підтримку партнерів, розвивати своє виробництво, сказав Скібіцький. «Тому що цей характер дій РФ з гучною назвою «наступи» передбачає затяжну війну. Війну на виснаження», - заявив представник Головного управління розвідки.

Telegram Channel