Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Порошенко назвав пʼять ключових завдань, необхідних для перемоги України

Петро Порошенко.

Фото Європейська солідарність.

Порошенко назвав пʼять ключових завдань, необхідних для перемоги України

Петро Порошенко під час виступу з трибуни парламенту назвав пʼять ключових пунктів стратегії перемоги України

«Стратегія має містити 5 пунктів – фортифікаційні споруди, зброя і виробництво зброї українськими виробниками, дрони, засоби радіоелектронної боротьби. На все це потрібні гроші, і гроші має фінансувати українська економіка, український бізнес, який ми маємо захистити. Підтримуємо вимоги Великої сімки по закону про БЕБ, закликаємо владу не дурити партнерів», – закликав пʼятий Президент. 

Порошенко також наголосив: через 10 років після початку російської агресії і два роки після повномасштабного вторгнення вже ні в кого немає ілюзій, що мета путіна – знищити Україну, інформує eurosolidarity. 

«путін прийшов не по Донбас, не по Авдіївку і Бахмут, путін прийшов для того, щоб захопити всю Україну, знищити весь український народ, нас з вами. Не має бути жодних ілюзій, Україна знаходиться в смертельній небезпеці. Але є й досягнення: ми з вами зберегли державність. Ми зберегли Україну, і в цьому початок нашої перемоги і її запорука. Заслуга в цьому всіх українців, але насамперед – заслуга ЗСУ», – переконаний Петро Порошенко. 

«З цієї трибуни всі чотири місяці до початку широкомасштабного вторгнення я і фракція «Європейської Солідарності» закликали прийняти законопроекти, які збільшать обороноздатність нашої держави, збільшити фінансування Збройних Сил, розгорнути резерви, скомплектувати стратегічні резерви, перекрити шляхи наступу. І билися як головою об асфальт. До речі, тендери на Збройні Сили були в 10 разів менше, аніж тендери на асфальт. Але з цим будемо розбиратися після війни», – зауважив Порошенко.

«А зараз нам треба дивитися вперед, і фактором нашої перемоги є єдність і ще раз єдність. Ми маємо сконцентрувати всі дипломатичні зусилля, в тому числі і парламентську дипломатію. І висновок має зробити Голова Верховної Ради, скасувавши ганебне і незаконне розпорядження. Такі дії неприпустимі», – переконаний лідер партії. 

Telegram Channel