Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
На Волині дозволили глядачам бути присутніми на спортивних змаганнях

Відтепер не забороняється присутність глядачів на змаганнях.

Волинь-нова

На Волині дозволили глядачам бути присутніми на спортивних змаганнях

Про це повідомив голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко

«Під час чергового засідання Ради оборони області затвердили зміни до проведення в області культурних, фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів в умовах воєнного стану.

Відтепер не забороняється присутність глядачів на змаганнях з дотриманням додаткових заходів безпеки для організації та проведення в Україні чемпіонатів, кубків, всеукраїнських змагань від різних вікових груп в умовах ведення воєнного стану, крім територій, на яких ведуться бойові дії.

 

 Відповідні зміни були затверджені на рівні центрального рівня виконавчої влади, а саме Міністерством молоді та спорту України. А отже – рішенням Ради оборони вводимо їх у дію на рівні Волині. Зокрема, внесли зміни до наказу начальника обласної військової адміністрації «Про проведення спортивних заходів в умовах воєнного стану».

Тож для зручності в області розробили ПАМ’ЯТКУ (http://surl.li/quecs), у якій прописано порядок та процедура проведення масових заходів на місцевому рівні. Так, якщо культурний, фізкультурно-оздоровчий чи спортивний захід відбувається на території кількох територіальних громад, необхідне погодження з відповідними районними військовими адміністраціями. У разі, якщо це чемпіонати України чи інші заходи обласного рівня, то з Волинською обласною військовою адміністрацією.

Пам’ятка розроблена та затверджена для того, щоб безпекові умови під час воєнного стану були підтримані належним чином», - зазначив він.

 Затверджено ПАМ’ЯТКУ, у якій прописано порядок та процедура проведення масових заходів на місцевому рівні.
 

 

Telegram Channel