Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
На Волині студенти Лесиного вишу презентували виставку художніх робіт

Презентація картин присвячена 153-й річниці від дня народження Лесі Українки та Дню Університету.

Фото: vnu.edu.ua.

На Волині студенти Лесиного вишу презентували виставку художніх робіт

У Волинському національному університеті Лесі Українки презентували виставку художніх робіт студентів кафедри образотворчого мистецтва «Сім струн, сім кольорів… Лесина веселка»

Захід відбувся 21 лютого 2024 р. у головному корпусі закладу.

Про це повідомляє Волинський національний університет імені Лесі Українки. 

Презентація картин присвячена 153-й річниці від дня народження Лесі Українки та Дню Університету. Ведучим дійства був Богдан Лукашук. На початку заходу присутні заспівали Гімн України та вшанували полеглих Героїв.

«У нас тривають Лесині дні, День Університету, коли ми вшановуємо нашу патронесу і долучаємося до її творчої спадщини. Цей рік ще й ювілейний від дати народження Олени Пчілки», –

зауважив ректор Анатолій Цьось у вступному слові й підкреслив, що в Університеті низкою ініціатив вшановують і матір Лесі Українки.

«Щодо виставки, то я вражений талантом наших представників факультету культури і мистецтв. Прекрасні роботи, теплі кольори, які дарують позитивні емоції, що так потрібні у наш час», –

підсумував він.

Згодом до вітального слова запросили декана факультету культури і мистецтв Віталія Охманюка, який зауважив, що Леся Українка була дуже багатогранною у свої творчості. Він підкреслив, що, зокрема, патронеса Університету написала низку пісень. Декан факультету подякував усім кафедрам, викладачам і студентам, які долучилися до організації заходу.

Завідувач кафедри образотворчого мистецтва Тетяна Прокопович розповіла, що Леся Українка також любила малювати, однак здоров’я не дозволяло їй це робити.

«Студенти нашої кафедри використовують у своїх роботах твори й образи Лесі Українки, її постать. У цій виставці представлені семестрові та дипломні роботи наших здобувачів. Це сучасне бачення Лесі Українки», –

заявила Тетяна Прокопович.

Під час заходу Анастасія Гордієнко й Іванна Буцук презентували музичні композиції. Фінальним акордом дійства стало театрально-художнє представлення (перформанс) творчих робіт студентів кафедри хореографії та дизайну «Стежинами Лесиної містерії». Автори проєкту: заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри хореографії Володимир Замлинний, асистент кафедри хореографії Максим Кутузов і доцент кафедри дизайну Марія Назарчук.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: Донька полеглого Героя з Волині організувала благодійну виставку власних картин.

Telegram Channel