Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Що сказали Порошенку бійці на передовій, звідки він повернувся о 6-ій ранку (Відео)

Потужна промова Петра Порошенка в парламенті на 2 роки повномасштабного вторгнення.

Фото із сайту eurosolidarity.org.

Що сказали Порошенку бійці на передовій, звідки він повернувся о 6-ій ранку (Відео)

Лідер «Європейської Солідарності» з трибуни парламенту подякував воїнам ЗСУ і закликав Захід прискорити постачання зброї

Петро Порошенко під час виступу на спеціальному засіданні Верховної Ради у другу річницю повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну закликав тримати єдність навколо ЗСУ. Він також звернувся до присутніх іноземних делегацій із закликом посилити постачання зброї для України. 

«День у день ми купуємо за кордоном і всередині країни техніку, боєприпаси, FPV- дрони, Мавіки, грілки, все, що можливо. Те, що треба, доводимо до ладу в Києві – і на фронт. На Схід, на Південь. Я повернуся з фронту сьогодні о 6 годині ранку. За один день – 19 бригад. Південь  – 5 бригад 10-го корпусу. І Схід. 10-та Гірсько-штурмова. Герої Авдіївки – 110-та. 57-ма, 58-ма, 68-ма. 54-й розвідбат. 74-й розвідбат. У всіх одне й те саме: «дайте FPV, дайте тягачі, дайте Мавіки. І коли будуть снаряди?», – процитував військових пʼятий Президент. 

«Але ми не бачимо жодного остраху. Ми не бачимо жодної невпевненості. Допоможіть нам робити нашу українську справу – і це мій заклик до наших партнерів», – звернувся Порошенко. 

«Усім важко. Шана і повага бійцям. Не дозволяйте ніколи зневірі і розпачу забратися в серце. Тому тримаємо розум холодним, серце гарячим, а спину – рівно», – закликав Петро Порошенко. 

Читайте також: Вибухова хвиля від третього снаряда поховала волинянина під землею в окопі....

Telegram Channel