Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Волинські дорожники розповіли, як працюють в умовах обмеженого фінансування

Аварійні роботи з ліквідації деформацій дорожнього покриття – це основний «ремонт».

Фото Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області.

Волинські дорожники розповіли, як працюють в умовах обмеженого фінансування

Не припиняємо дбати про безпеку руху дорогами державного значення Волині для водіїв та пішоходів аби вберегти їхнє життя та здоров’я

«Серед робіт, які виконуються – заміна дорожніх знаків на острівках безпеки та напрямних острівцях, що часто пошкоджуються. Дорожні бригади наших підрядників працюють на найважливіших транспортних артеріях області – міжнародних, національних та регіональних автошляхах, - йдеться у повідомленні Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області. -

Як і упродовж 2022-2023 років, аварійні роботи з ліквідації деформацій дорожнього покриття – це і є основний «ремонт», що проводиться на автодорогах державного значення, якими опікуємось.

 

 Наголошуємо, що аварійні роботи не можуть замінити повноцінних ремонтів, але, з огляду на проблеми з фінансуванням, допомагають бодай так підтримувати шляхи в проїзному стані, вберегти їх від подальшої стрімкої руйнації та запобігти аварійності.

Розуміємо невдоволення водіїв, адже постійно інспектуємо дороги, тож добре знаємо стан кожної з них.

 

 Однак, капітальних ремонтів найближчим часом не буде – допоки в країні війна, кошти спрямовуватимуться на відновлення зруйнованого житла та об'єктів соціальної інфраструктури, ремонт прифронтових доріг, від стану яких залежить швидкість здійснення евакуації та постачання зброї і боєприпасів, а також шляхів за маршрутами перевезення гуманітарних та експортних/імпортних вантажів.

Закликаємо всіх учасників дорожнього руху бути обачними на автошляхах, зважати на стан дорожнього покриття та попереджувальні дорожні знаки.

Дякуємо підрядним підприємствам, відповідальним за експлуатаційне утримання автошляхів, які за відсутності оплати за виконані роботи продовжують працювати аби рух нашими автодорогами був безпечнішим».

 

 

Telegram Channel