Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
40 працівників «Луцькводоканалу» пішли  на фронт

«Луцькводоканал» утримує провідні позиції за рівнем сплати податків.

Волинь-нова

40 працівників «Луцькводоканалу» пішли на фронт

Підприємство гідно проходить важкі воєнні роки

В умовах надскладного 2023 року КП «Луцькводоканал» проявило стійкість і гнучкість у питаннях економічних викликів, модернізації оснащення і взаємодії зі споживачами.

 40 працівників підприємства і найближчих членів їх родин стали до лав ЗСУ, що є гідним нашої найвищої пошани і вдячності. Нестача працівників є дуже суттєвою, але навіть у таких умовах вдається справлятися з обсягами роботи, результатом якої є безперебійне цілодобове водопостачання і водовідведення, своєчасне усунення аварійних ситуацій.

Ключовим показником діяльності підприємства є наповнення бюджетів і максимальна сплата податків. За 2023 рік «Луцькводоканал» сплатив у бюджети різних рівнів 87 млн грн податків і зборів. Близько 100 млн грн – сукупний обсяг зарплат працівників – фактично це ті кошти, які також працюють на економіку Луцька, перебуваючи в обігу на території нашої громади.

Підприємство забезпечило водопостачання до осель лучан в режимі 24/7, а також повне водовідведення без будь-яких технологічних перерв. Упродовж 2023 року ліквідовано майже 1000 аварій на мережах водопостачання і 10 000 засмічень і заторів в каналізаційних системах, інформує «Луцькводоканал».

Telegram Channel