Вічна пам’ять Герою.
Державну нагороду полеглого Героя з Волині отримали дружина та донька
Орден «За мужність» ІІІ ступеня посмертно присвоєно воїну із села Судче Сергію Якимцю
Вручили нагороду єдиній донці та дружині й подякували за батька та чоловіка начальник другого відділу Камінь-Каширського РТЦК та СП Валентин Солошик і начальник відділення рекрутингу та комплектування Костянтин Борбич.
Про це інформує Нове життя.
Нагадаємо, 8 травня 2023 року внаслідок поранення, яке отримав 22 квітня під час мінометного обстрілу, помер солдат 50-го окремого батальйону територіальної оборони Якимець Сергій Анатолійович, 1979 року народження, житель села Судче.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/ru/qfq2cc-0x0-768x1024-shbzjid44brys4ps4un6i3blwwj3nruz.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)