Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Кардинала Любомира Гузара можуть проголосити святим

«Серед нас дуже багато хороших людей. Але мало бути хорошим – треба робити добро» (Любомир ГУЗАР).

Фото із сайту ukr.net.

Кардинала Любомира Гузара можуть проголосити святим

«Сила його слова і духу слугує людям підтримкою та орієнтиром у щоденному житті, особливо під час цієї страшної війни»

Глава Української греко-католицької церкви блаженніший Святослав урочисто проголосив початок беатифікаційного процесу кардинала Любомира Гузара (1933–2017).

Проголошення відбулося 26 лютого під час подячного молебню у Патріаршому соборі з нагоди завершення року блаженнішого Любомира, в 91-річчя від дня його народження.

У декреті проголошення вказано, що упродовж шести років від переставлення до вічності світлої пам’яті блаженнішого Любомира Гузара, сила його слова і духу слугує людям підтримкою та орієнтиром у щоденному житті, особливо під час цієї страшної війни.

«Відтоді Божий люд розпочав виявляти особливу духовну шану стосовно особи Любомира Гузара, не так молячись за його упокій, як просячи в нього заступництва, засвідчуючи славу його святості через численні записи в книгах пам’яті, встановлених біля його гробу. Ці записи вказують на отримані знаки, ласки та оздоровлення», – зазначив блаженніший Святослав у декреті.

Розслідування щодо беатифікації та канонізації блаженнішого Любомира розпочато зважаючи на звернення поодиноких людей та спільнот вірних.

Заявником цієї справи з уряду (exofficio) є Київська архиєпархія Української греко-католицької церкви.

Читайте також: На Волині жінка прийшла на прийом до мера просити… дрони для сина-воїна.

Telegram Channel