![Хотіла заробити легкі гроші: шахраї ошукали волинянку на 16 тисяч гривень](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/r/ic/jq3q56-10x0-1096x731-h3k43dwqahjgyu3o3iogfwclupzkmicr.jpg)
Жінка через мобільний додаток Монобанку самостійно перерахувала гроші як інвестицію.
Хотіла заробити легкі гроші: шахраї ошукали волинянку на 16 тисяч гривень
Жительку села Паридуби Смідинської громади ошукали інтернет-шахраї
Із заявою про шахрайство вона звернулася 17 лютого 2024 року.
Про це повідомили у відділенні поліції № 2 (селище Ратне) Ковельського РУП ГУНП у Волинській області, пише Район.Стара Вижівка.
Жителька Паридуб через мобільний додаток Монобанку самостійно перерахувала гроші як інвестицію на загальну суму 16 000 гривень на картку шахрая.
Ці дії вона виконала з метою заробітку легких грошей через інтернет-мережу, оскільки невідома особа обіцяла їй, що в той же день вона отримає грошову суму, яка в кілька разів перевищує її вклад. Шахраї обіцяли повернути на рахунок потерпілої близько 100 тисяч гривень. Паридубівчанка спілкувалася з ними в мобільному додатку «Телеграм».
Після цього шахраї вимагали, щоб вона повторно скинула ще 20 000 гривень і як підтвердження своєї особи надіслали нібито свій закордонний паспорт на ім'я Станіслав Царенко, 16.09.1995 року народження.
Про таку схему заробітку жительці Паридуб розповіла далека знайома в інстаграмі та запевняла, що це дійсно працює. Як з’ясувалася, це була шахрайська схема, і потерпіла лише позбулася своїх коштів, а ніяких додаткових грошей не отримала.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: Волинянина судили за шахрайство і наркозлочини.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)