Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Хотіла заробити легкі гроші: шахраї ошукали волинянку на 16 тисяч гривень

Жінка через мобільний додаток Монобанку самостійно перерахувала гроші як інвестицію.

Фото: Ілюстративне.Фейсбук.

Хотіла заробити легкі гроші: шахраї ошукали волинянку на 16 тисяч гривень

Жительку села Паридуби Смідинської громади ошукали інтернет-шахраї

Із заявою про шахрайство вона звернулася 17 лютого 2024 року.

Про це повідомили у відділенні поліції № 2 (селище Ратне) Ковельського РУП ГУНП у Волинській області, пише Район.Стара Вижівка.

Жителька Паридуб через мобільний додаток Монобанку самостійно перерахувала гроші як інвестицію на загальну суму 16 000 гривень на картку шахрая.

Ці дії вона виконала з метою заробітку легких грошей через інтернет-мережу, оскільки невідома особа обіцяла їй, що в той же день вона отримає грошову суму, яка в кілька разів перевищує її вклад.  Шахраї обіцяли повернути на рахунок потерпілої близько 100 тисяч гривень. Паридубівчанка спілкувалася з ними в мобільному додатку «Телеграм».

Після цього шахраї вимагали, щоб вона повторно скинула ще 20 000 гривень і як підтвердження своєї особи надіслали нібито свій закордонний паспорт на ім'я Станіслав Царенко, 16.09.1995 року народження.

Про таку схему заробітку жительці Паридуб розповіла далека знайома в інстаграмі та запевняла, що це дійсно працює. Як з’ясувалася, це була шахрайська схема, і потерпіла лише позбулася своїх коштів, а ніяких додаткових грошей не отримала.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: Волинянина судили за шахрайство і наркозлочини.

Telegram Channel