Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Чи визнають експоліцейського неосудним у справі про умисне вбивство  (Відео)

Рідні покійного Олега Муханькова наполягатимуть на тому, що за вбивство кривдник має понести найсуворіше покарання.

Фото: Аверс.

Чи визнають експоліцейського неосудним у справі про умисне вбивство (Відео)

У Ковельському міськрайонному суді продовжують розглядати справу за фактом умисного вбивства

На лаві підсудних – колишній працівник поліції Олександр Гопкало. Його обвинувачують у тому, що він вистрілив у свого сусіда. Поранення виявилося смертельним. Без батька лишилося двоє дітей, без чоловіка – дружина, яка ходить на всі судові засідання з надією почути справедливий вирок.

Про це йдеться у сюжеті ТРК «Аверс», пише Ковель media.

Нагадаємо, двоє чоловіків перебували в одній із квартир в будинку на вулиці Заводській у Ковелі. Напередодні один із них відремонтував автомобіль своєму сусідові, тож той, напевне, на знак вдячності, запросив до себе додому посидіти. Опівночі з-за дверей квартири пролунав постріл.

Пораненого ковельчанина Олега Муханькова госпіталізували до лікарні. Через місяць він помер у реанімації. Перед смертю встиг дати показання.

Олександра Гопкала звільнили зі служби, а згодом взяли під варту. Його судять за ст. 115 КК України (умисне вбивство).

На судовому засіданні у листопаді 2023 року Гопкало просив відкласти розгляд, бо ніби написав клопотання на ім’я прокурора області про зміну йому запобіжного заходу, оскільки хоче йти на передову. Цікаво, що зі слів його захисника, експоліцейський не пам’ятає саме момент пострілу.

«Він так і не пригадав, що відбулося. В певний момент щось відбулося, скажемо так. Він пригадує до певного моменту, а самі обставини спричинення ним смерті потерпілому він не пригадує», – прокоментував адвокат обвинуваченого, колишній прокурор Віктор Клімук.

Адвокат, який представляє інтереси потерпілих, переконаний, що всі ці клопотання та інші дії з метою затягнути справу. Так нещодавно Олександр Гопкало взяв ще одного адвоката.

«Він взяв собі ще одного захисника – Олега Ющука. Це колишній суддя Луцького міськрайонного суду, щодо якого також були справи. Потім вони відклали засідання, тому що Олег Ющук повинен був ознайомитися з матеріалами справи», – говорить захисник потерпілих Іван Наумчук.

Не дивлячись на відкладення засідань з ініціативи сторони захисту, все ж таки на одному з крайніх допитали обвинуваченого. Той ніби свою вину і визнає, однак він і досі стоїть на тому, що не пам’ятає моменту пострілу. Тепер же заявили клопотання щодо додаткової експертизи, щоб дослідити, чи перебував обвинувачений в стані патологічного сп’яніння.

«Окрім цього була проведена експертиза. Якби експерт побачив ознаки патологічного сп’яніння, він би обов’язково це зазначив, тому що він проводив його психологічний огляд. Тому вважаємо, що це продовжують затягувати, щось доводити, можливо неосудність», – каже Іван Наумчук.

Тож на наступному засіданні мають викликати й допитати експерта, який вже проводив експертизу. Тоді суддя Тетяна Денисюк, яка головує у справі, й вирішить, чи потрібна повторна експертиза. Втім, в разі якщо стороні захисту вдасться довести, що обвинувачений на момент вчинення злочину перебував у стані патологічного сп’яніння, то вони можуть просити суд навіть визнати його неосудним. Рідні ж покійного Олега Муханькова наполягатимуть на тому, що за вбивство кривдник має понести найсуворіше покарання.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: В залізничному пункті пропуску «Ягодин» чоловік намагався підкупити прикордонника.

Telegram Channel