Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Волинянина покарали за продаж гуманітарної допомоги

Суд призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 204 тис. грн.

Фото ілюстративне / facebook.

Волинянина покарали за продаж гуманітарної допомоги

Луцький міськрайонний суд затвердив укладену між прокурором Луцької окружної прокуратури та 33-річним жителем міста Володимир угоду про визнання винуватості у вчиненні продажу предметів гуманітарної допомоги в особливо великих розмірах під час воєнного стану (ч. 3 ст. 201-2 КК України)

Чоловіка визнано винуватим у тому, що упродовж березня-липня 2023 року він реалізував на території України 15 автомобілів, увезених як гуманітарна допомога на потреби військових підрозділів ЗСУ.

Суд призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 204 тис. грн, з позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, пов’язаною із отриманням та розпорядженням гуманітарною допомогою, строком на 2 роки, та конфіскацією майна.

Застосовано також  спеціальну конфіскацію щодо п’яти транспортних засобів, восьми кузовів та двох двигунів від автомобілів, ввезених як гуманітарна допомога, в дохід держави на потреби Збройних Сил України.

Пресслужба обласної прокуратури

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: Начальника управління Волинської обласної військової адміністрації судитимуть за одержання хабаря (Фото).

Telegram Channel