Курси НБУ $ 40.55 € 43.52
Є мільярд для ЗСУ! – «Євросолідарності» вдалося дотиснути Київраду

Разом - до перемоги!

Фото Європейська солідарність.

Є мільярд для ЗСУ! – «Євросолідарності» вдалося дотиснути Київраду

Депутати «Європейської Солідарності» змогли дотиснути Київраду, яка врешті-решт підтримала виділення додаткового мільярда гривень на потреби ЗСУ. Про це повідомила лідерка «Євросолідарності» Марина Порошенко одразу після позитивного голосування

«У мене гарна новина. Ми сьогодні нарешті проголосували виділення 1 мільярду з місцевого бюджету столиці на підтримку Збройних Сил України. Це дуже важливий крок. Йшли ми до нього 2 місяці. Це було непросто. І сьогодні в залі були запеклі і гарячі дискусії, окремі політичні сили протистояли нашому рішенню», – сказала Марина Порошенко, інформує eurosolidarity.

Вона подякувала всім депутатам, які проголосували за підтримку ЗСУ. «Це об’єднало весь зал і показало, що для нас дуже важлива перемога України. Це тільки перший крок. Я сподіваюся, що протягом року ми будемо ще шукати гроші для того, щоб їх перерахувати на підтримку ЗСУ, які сьогодні так необхідні, щоб закуповівати FPV дрони, щоб закуповувати зброю необхідну, снаряди для протиповітряної оборони і все необхідне», – говорить Марина Порошенко.

Володимир Прокопів зазначив: «команда «Європейської Солідарності» у Київраді є професійною і фаховою. Якщо ми готуємо якийсь проєкт рішення, ми точно знаємо, що він буде виконаний. І ми забезпечуємо, щоб рішення і наші кошти максимально швидко трансформувалися у засоби, якими наші герої будуть вже в найближчий час палити русню для того, щоб Україна виграла в цій війні».

Член бюджетної комісії Андрій Порайко розповів, наскільки важко проходило це рішення. «На прваеликий жаль, бюджетна комісія намагалась саботувати прийняття цього проекту рішення. І окремі депутати продовжили цей саботаж вже у сесійній залі. Однак завдяки нашій спільній позиції, завдяки нашій єдності, наполегливій позиції «Європейської Солідарності» ми все-таки прийняли цей проект рішення», – говорить депутат.

Депутатка Київради Дінара Габібуллаєва додає: «пишаюся, що команда «Європейської Солідарності» об’єднала весь зал, 66 голосів, незважаючи на те, що дійсно були такі палкі баталії. Об’єднання навколо армії – це наш пріоритет, він є і залишається, і тому ми закликаємо всіх колег брати приклад, доєднуватися і громадськості це показувати, що ми єдині у підтримці ЗСУ».

Реклама Google

Telegram Channel