Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Міський голова Вараша: росіяни, які окопувалися в Чорнобильській зоні, не вижили

На початку повномасштабного вторгнення російські військові окопувалися в Рудому лісі в Чорнобильській зоні.

Фото Главком.

Міський голова Вараша: росіяни, які окопувалися в Чорнобильській зоні, не вижили

Ніхто з окупантів, які окопувалися у Чорнобильській зоні не вижив

Російські військові, які окопувалися в Рудому лісі в Чорнобильській зоні, не вижили. Про це заявив Олександр Мензул, міський голова Вараша, яке є містом-супутником Рівненської АЕС, пише Главком.

«Якщо про Україну, то треба нагадувати всім, що ми – ядерна держава. Так, у нас немає ядерної зброї, але у нас – ядерні матеріали. Україна є підписантом меморандуму з МАГАТЕ про контроль над переміщенням ядерних матеріалів, тому що потенційно це – ядерна зброя», – сказав він.

Мензул нагадав, що є приклад Запорізької АЕС, де Україна не контролює переміщення радіоактивних матеріалів. Він нагадав, що «безграмотні орки» окопувалися у Чорнобильській зоні, в радіоактивному Рудому лісі. «Я знаю це місце, там можна перебувати лічені хвилини. До речі, по наших каналах ми отримали інформацію, що з російських вояк, які там були, ніхто не вижив», – додав міський голова Вараша.

Варто додати, що Олександр Мензул має освіту інженера-фізика, працював у відділі ядерної безпеки, був заступником начальника служби надійності, ресурсу та продовження експлуатації Рівненської АЕС.

Telegram Channel