Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Українська захисниця потрапила на обкладинку Vogue (Фото)

21-літня Оксана Рубаняк із позивним «Ксена».

Фото: bzh.life.

Українська захисниця потрапила на обкладинку Vogue (Фото)

21-річна Оксана Рубаняк з позивним «Ксена», командирка взводу однієї з бригад Сухопутних військ Збройних Сил, з’явилася на діджитал-обкладинці Vogue Ukraine Edition 5

Світлини зробив провідний британський фотограф.

Про це пише Високий замок.

На фото військова — у формі ЗСУ із зібраним у косу довгим рудим волоссям.

У публікації видання вказано, що Рубаняк стала однією з героїнь фотоесе британського фотографа Бретта Ллойда, титульного знімання весняного номеру Vogue Ukraine Edition.

Захисниця приєдналася до Добровольчого формування Івано-Франківської територіальної громади у перший день повномасштабної війни. Пізніше вона потрапита до Збройних Сил, де стала єдиною жінкою-кулеметницею взводу 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.

У цивільному житті Оксана працювала в Івано-Франківській міській раді, була поеткою і громадською активісткою.

«Ксена» та її побратими воювали на Бахмутському, Вугледарському та Мар'їнському напрямках. Під Вугледаром у березні 2022-го її було поранено, та невдовзі вона повернулася до зброї. На війні народилась її друга поетична збірка, «Назустріч смерті», — і зараз готується до друку третя, «Дорога життя», — йдеться у джерелі.

А на звичайній версії обкладинки — модель Карина Мазяр і українські кадетів разом із нею. Світлини, автором яких також є Ллойд, зроблені у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: Молодь Нововолинська отримала грант у 50 тисяч євро на втілення освітнього проєкту.

Telegram Channel