Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
На Волині організували екореабілітацію для родин полеглих Героїв

Весняний ліс - місце відновлення та сили.

Фото: Фейсбук.

На Волині організували екореабілітацію для родин полеглих Героїв

У воротнівському лісі в ці вихідні відбулася зустріч родин полеглих українських Героїв

Тепла традиція, яку лісівники започаткували та багато років реалізовують спільно з волонтерським рухом «Меценати для солдата».

Про це повідомляє Поліський лісовий офіс.

Прогулянки, тематичні екскурсії та прості розмови. Весняний ліс - місце відновлення та сили.

«Це заключна частина триденного ретриту, який зібрав родини військових з усієї України. Наші дівчата та діти завжди із великим задоволенням реагують на такі лісові прогулянки. Не треба нічого вигадувати для підтримки ментального здоровʼя, якщо маємо такий прекрасний ліс. Щиро дякуємо нашим друзям за чудодійну природотерапію і дозвілля з елементами психологічної реабілітації для дружини та дітей небесних та зниклих безвісти воїнів. Вони змогли переключитись від постійного стресу, знайшли час на себе, з великим натхненням прогулялись на природі та згуртувались між собою», - наголошує керівник волонтерського руху «Меценати для солдата» Руслан Теліпський.

«Такі заходи для нас дуже цінні. Розуміння, що ліс є найкращим місцем для відновлення душевної рівноваги, лісівники на Волині мали завжди. Це одна з важливих причин, чому такий акцент на розвиток рекреаційного потенціалу волинських лісів завжди робив і робить директор Офісу Олександр Кватирко ДП «Ліси України». Раніше ми просто планували зустрічі. А зараз усвідомили, що давно розвиваємо напрямок екореабілітації, який дуже важливий в цей час. Якщо можемо якось допомогти чи підтримати, то звісно зробимо все можливе», - розповідає керівниця Лісівничий молодіжний центр Валентина Юхимчук.

На Волині ця робота вже переросла в проект екореабілітації для підтримки ментального здоров'я. Він включає організацію екопрогулянок та екскурсій, екологічні медитаційні програми, психологічну підтримку в природі, екоарт-терапію.

Такі спільні з волонтерами ініціативи є дієвим способом впровадження екореабілітації для підтримки ментального здоров'я у час війни.

 
На 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: Лісівники Волині запрошують на еко-подорожі.

Telegram Channel