
Попереднього керівника Олександра Вітюка нещодавно провели на заслужений відпочинок.
У Володимирському центрі фізичного здоров’я населення змінився керівник
Сьогодні голова Володимир-Волинської територіальної громади Ігор Пальонка представив колективу Романа Горошкевича, який відтепер обіймає посаду директора установи «Спорт для всіх»
Попереднього керівника Олександра Вітюка нещодавно провели на заслужений відпочинок.
Про це у соцмережах повідомив голова Володимир-Волинської територіальної громади.
ВЦФЗН очолив молодий фахівець, майстер спорту України із дзюдо, сумо та самбо, досвідчений тренер із цих видів спорту, а також депутат Володимирської міської ради – Роман Горошкевич.
«Вітаю Романа із займаною посадою. Впевнений, що «Спорт для всіх» під його керівництвом надалі розвиватиметься та заохочуватиме мешканців громади дбати про своє здоров’я, займаючись спортом», – йдеться в дописі.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: 5-й батальйон спеціального призначення «Любарт» закликає усіх охочих приєднуватись до їхніх лав.
