Курси НБУ $ 40.55 € 43.52
 «Дешеві імітатори»: Ірина Геращенко про причини скасування засідання Ради

Ірина Геращенко.

Фото Європейська солідарність.

«Дешеві імітатори»: Ірина Геращенко про причини скасування засідання Ради

Співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко повідомила, що заплановані засідання Верховної Ради цього тижня скасували. Натомість «слуги» терміново їдуть на фронт нібито перевіряти будівництво фортифікаційних споруд

«Це позорище! «Слуги», замість пленарного засідання, де б мали вирішувати питання московської церкви і розбудови фортифікаційних споруд, будуть імітувати бурхливу діяльність для наших партнерів», – пише Геращенко.

«Замість засідання ВР вони зараз формують три групи по 10 депутатів тільки від «Слуг», аби гнати їх на військові позиції і робити звіт по фортифікаціях», – зазначає депутатка.

«Ось інфо з чату «Слуг»: «в нас термінова потреба зробити комплексний звіт для Сенату США по поїздці депутатів на позиції військових, у звʼязки з чим зараз формуються групи:

= Фронтові лінії

= Стан фортифікації

= ⁠Ситуації в навчальних комплексах», – зазначає Геращенко.

«Координатор… Треба по 10 відповідальних людей, в кожної групі одна людина має володіти англійською. Виїзд завтра. У звʼязку з цим, засідання на 6-8 переноситься! «Записуватися треба в Місягіна:)». Не знаю, хто такий Місягін, але зараз терміново шукаю його телефон і записуюся. І спробуйте тільки не включити опозицію в ці групи, імітатори дешеві!», – обурилася Ірина Геращенко.

Як відомо, вчора на брифінгу Петро Порошенко заявив, що «Європейська Солідарність» ініціює створення у Верховній Раді Тимчасової слідчої комісії з питань будівництва фортифікаційних споруд. Він також повідомив, що перенаправив частину коштів для ЗСУ на закупівлю землерийних машин, екскаваторів і бульдозерів, оскільки ситуація з оборонними спорудами вздовж лінії фронту загрозлива.

Реклама Google

Telegram Channel